Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školení z předpisů RC 2009

11. 2. 2009

V sobotu 21. února 2009 se uskutečnilo v Kart Centru v Radotíně školení z předpisů pro RC 2009. Přednášející  byli Dan Krob a Robert Valečko ( podrobnosti najdete na adrese RC ). Za náš tým se zúčastnili tři členové, vedoucí Jiří Donát, Petr Stibor a nováček našeho týmu Dan Zmijarov. Mimo objasnění formulací předpisů a informací pro začínající posádky se okrajově hovořilo o aktivitě vedení FAS a AČR ve věci shody s činností pořadatelů RC. Věc byla předána rallyekomisi k vyřízení, ale vedoucí rallyekomise ing. Rosický o ničem konkrétně neví, takže celá akce se jeví jako zbožné přání pánů Nováka a Ječmínka. Dohoda, pokud vůbec nějaká v budoucnu vznikne, je prozatím v nedohlednu.

Hnáta v.r.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář